Portfólio

GWOOD

Toto bol môj prvý web, ktorý som robil pre zákazníka. V týchto časoch som používal DIVI builder.  Klient mal jasnú predstavu čo chce aby jeho web obsahoval. Po pár stretnutiach a oponenciách sme dosiahli finálny dizajn tak ako si to predstavoval. Dôležitou požiadavkou bol aj objednávkový formulár na OSB dosky.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.gwood.sk

Záhrady Závlahy Jazierka

Druhý web v poradí. Projekt bol už rozsiahlejší a nebolo to iba o vytvorení samotnej web stránky. Pre klienta som vytváral logo, písal rozsiahlejšie texty, vytváral ikony. A po čase zabezpečoval dizajn vizitiek a tričiek spolu aj s výrobou.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.zahradyzavlahyjazierka.sk

ArHal Industrial

Mladí šikovní ľudia sa rozhodli vziať život do vlastných rúk a začali vyrábať a ponúkať svoje služby. Zvárajú, ohýbajú, lakuju rôzne doplnky pre domácnosti, záhrady ale aj pre veľké firmy. Ich tvrdá práca sa odzrkadluje na ich kvalitných výrobkoch, ale aj na množstve spokojných zákazníkov. Web obsahuje na mieru pripravený konfigurátor, kde si každý zákazník vytvorí stôl presne podľa svojej predstavy a vidí v reálnom čase ako bude vyzerať. Tu som zabezpečoval aj 3D realistické rendrovanie na stolové podnože a dosky.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.arhal-industrial.sk

Webistoo

Klientka nemala jasnú predstavu o dizajne. Pripravili sme jednoduchý dizajn. Celý dizajn je ladený v čierno-oranžových farbách a vyzerá to skvelo! Vynikajúco fungujú aj pohyblivé ikony, ktoré potencionálnych klientov zaujmú na prvý pohľad.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.webistoo.com

Advokát Vöröš

Osobná vizitka adkvokáta. Na webstránku sme vybrali tie najdoležitšie fakty zo života. Vzdelanie, prax a profesné úspechy si môže pozrieť každý možný klient. Taktiež si môžete prečítať o poskytovaných službách.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.vorosadvokat.com

R-Design

Tento web sa robil doslava sám! Bola to radosť spolupracovať s tak šikovným mladým človekom, na ktorom je vidieť ako sa snaží. Krásne dizajny zapadli do seba ako kocky a finálny web pôsobí decentným dojmom so štipkou luxusu. Klientovi som zabezpečil kompletný dizajn webu a jeho tvorbu, texty a dizajn loga.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.r-design.sk
Copyright © 2021 FFD | Všetky práva vyhradené