Portfólio

GWOOD

Toto bol môj prvý web, ktorý som robil pre zákazníka. V týchto časoch som používal DIVI builder.  Klient mal jasnú predstavu čo chce aby jeho web obsahoval. Po pár stretnutiach a oponenciách sme dosiahli finálny dizajn tak ako si to predstavoval. Dôležitou požiadavkou bol aj objednávkový formulár na OSB dosky.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.gwood.sk

Záhrady Závlahy Jazierka

Druhý web v poradí. Projekt bol už rozsiahlejší a nebolo to iba o vytvorení samotnej web stránky. Pre klienta som vytváral logo, písal rozsiahlejšie texty, vytváral ikony. A po čase zabezpečoval dizajn vizitiek a tričiek spolu aj s výrobou.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.zahradyzavlahyjazierka.sk

ArHal Industrial

Mladí šikovní ľudia sa rozhodli vziať život do vlastných rúk a začali vyrábať a ponúkať svoje služby. Zvárajú, ohýbajú, lakuju rôzne doplnky pre domácnosti, záhrady ale aj pre veľké firmy. Ich tvrdá práca sa odzrkadluje na ich kvalitných výrobkoch, ale aj na množstve spokojných zákazníkov. Web obsahuje na mieru pripravený konfigurátor, kde si každý zákazník vytvorí stôl presne podľa svojej predstavy a vidí v reálnom čase ako bude vyzerať. Tu som zabezpečoval aj 3D realistické rendrovanie na stolové podnože a dosky.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.arhal-industrial.sk

Design Agency

Ako som dokončil projekty rozhodol som sa pripraviť na rozšírenie portfólia ukážkový web vhodný pre rôzne agentúry. Verím, že moje snaženie napreduje a web sa vám bude páčiť.

Web si môžete pozrieť na adrese: www.design.ffd.sk/agency
Copyright © 2021 FFD | Všetky práva vyhradené